Pieteikties
Pieteikties

Dr. Zane Kronberga

Dr. Zane Kronberga

Ārsta dermatologa, venerologa specialitāte iegūta Latvijas Universitātē 2016.g.

Zināšanas un prasmes papildinājusi Austrijā (Vīnē), Igaunijā (Tallinā), Beļģijā (Briselē), Zviedrijā (Stokholmā), Itālijā (Boloņā).

  • Veic akūtu un hronisku ādu, nagu, matu slimību diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem.
  • Veic ādas labdabīgu un ļaundabīgu veidojumu diagnostiku ar dermatoskopiju. Diagnozes precizēšanai veic ādas biopsijas.
  • Strādā ar lāzertehnoloģijām un intensīvi pulsējošās gaismas iekārtu. Ir Latvijas Estētiskās Medicīnas asociācijas (LEMA) izsniegts metodes sertifikāts.
  • Veic visa veida estētiskās dermatoloģijas injekcijas gan ar biomateriāliem, gan botulīna toksīnu. Ir Latvijas Estētiskās Medicīnas asociācijas (LEMA) izsniegti metodes sertifikāti.

Mūsdienas ir ļoti prasīgas pret mūsu vizuālo - ārējo izskatu, bieži vien aizmirstot un liekot visus vienā “groziņā”. Tiek aizmirsta individualitāte, izcelsme, ģenētiskā predispozīcija, vieta, kurā pasaules malā dzīvojam, ar ko nodarbojamies, ko ēdam vai neēdam. No tā visa ir atkarīga mūsu ādas veselība. Visa veida āda ir skaista no tikko dzimuša zīdaiņa ādas līdz pieredzes bagātai krunciņu piepildītai ādai. Pareizi kopjot un iedodot to, kas tas ir nepieciešams, āda mūs priecēs spogulī līdz mūža beigām. Manuprāt, RŪPES ir atslēgas vārds izcilam rezultātam.